Vælg dato herover og derefter klik på det tidspunkt du ønsker at se filmen nedenfor. Find mere information om filmen længere nede på siden.


Panayotis Konfirmationsmodeshow - København
Husk, at du kan booke tid til at prøve konfirmationskjolerne efter showet. Book en tid gennem booking systemet på panayotis.dk til d. 28/10 el. 29/10.
Event Bio
Panayotis Konfirmationsmodeshow - København

Panayotis Konfirmationsmodeshow - København

Panayotis Konfirmationsmodeshow - København

Lørdag den 28. oktober holder Panayotis for første gang konfirmationsmodeshow for alle 2024 konfirmanderne i København.

Til dette intime modeshow fremvises hele den nye 2024 kollektion på scenen, så I får mulighed for at se kjolerne og hvordan de kommer til udtryk på vores dygtige modeller.

I år har vi hele 3 designere, der står bag vores 2024 kollektion:

PANAYOTIS X NAJA MUNSTER
Influencer, skuespiller og kommende konfirmandinde Naja Münster

PANAYOTIS X FIE ROSE
TikTok'er og konfirmationsstylist Fie Rose

PANAYOTIS x ANNA OLYMPIA
Influencer og skuespiller Anna Olympia

Under fremvisningen vil Fie Rose og Anna Olympia præsentere deres kollektion på scenen, og I vil her også få mulighed for at stille dem spørgsmål.

Efter showet vil der være mulighed for at prøve kjolerne i Panayotis' butikken, som ligger i den modsatte ende af centeret. Ønsker I dette, skal I booke en tid til den 28/10 eller 29/10 gennem vores bookingsystem: https://panayotis.dk/book-aftale/?store=rodovre

Her vil konfirmandstylisten Fie Rose og vores dygtige team af drømmetydere stå klar til at hjælpe jer med at finde drømmekjolen.
Men skynd jer! Der er begrænsede pladser.

Vi glæder os til at se jer!